- -20%
- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Peace 8011-75, Olivová
74 x 51 x 32cm | 5.0kg
Není skladem
2 990,00 Kč
2 392,00 Kč
-20%
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 5,0kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Velký 75 - 77 cm |
| Objem | 115/125 l |
| Barva | Olivová |
| Sbírka | Peace Collection |
| Rozměry | 74 x 51 x 32cm |
SKU: 8011-75-olive
Kufry řady Peace. Jasné, dobře kombinované barvy této kolekce zaujmou každého. Kufry jsou vybaveny mnoha funkcemi, včetně zvětšitelného objemu, super tichých dvojitých koleček, která se otáčejí všemi směry, vylepšeného kombinačního zámku TSA a silného výsuvného hliníkového madla se zámkem na rukojeti. Kufr je rozdělen na dvě části a má západku a uzavírání na zip.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka