- -15%
- Vyprodáno
Kufr V&V Travel Peace 8011-75 Modrý
74 x 51 x 32cm | 5.0kg
Není skladem
2 990,00 Kč
2 541,50 Kč
-15%
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 5,0kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Velký 75 - 77 cm |
| Objem | 115/125 l |
| Barva | modrá |
| Sbírka | Peace Collection |
| Rozměry | 74 x 51 x 32cm |
SKU: 8011-75-blue
Kufry řady Peace. Vychutnejte si zářivé barvy této série a kombinujte je podle libosti! Na několikadenní cesty zvolte střední velikost zavazadla. Kufry této kolekce nabízejí super tichá dvojitá čtyřkolečka otočná do různých směrů a zdokonalený kombinační zámek TSA. Naše kufry rozdělené na dvě části mají západku a uzavírání na zip. Jsou vyrobeny z odolného 100% polypropylenu. Podívejte se také na superpevné výsuvné hliníkové madlo se zámkem na rukojeti.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka