- Vyprodáno
Sada 3 kufrů V&V Travel Flash Light 8019 - sada 3 kusů
76 x 53 x 32cm | 10.0kg
Není skladem
6 790,00 Kč
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 10,0kg |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Velký 75 - 77 cm |
| Objem | 125L+97L+40L |
| Barva | tiffany |
| Sbírka | Flash Light Collection |
| Rozměry | 76 x 53 x 32cm |
SKU: 8019-3-tiffany
Řada zavazadel Flash Light. Je tady nový a vylepšený design kufru. Tato zavazadla jsou vyrobena z odolného 100% polypropylenu, mají vylepšená kolečka a spolehlivé výsuvné hliníkové madlo se snadno použitelným zámkem. Dvojitá kolečka se otáčejí všemi směry, a to zcela tiše. K dalším výhodám této sady patří bezpečný kombinační zámek TSA a povrch z řezaných diamantů pro prodloužení životnosti. Uvnitř je každý kufr rozdělen na dvě části a uzavírá se zipem.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka