- Vyprodáno
Sada 3 kufrů V&V Travel Peace 8011 - sada 3 kusů - Žlutý
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
Není skladem
6 790,00 Kč
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 11,5kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Velký 75 - 77 cm |
| Objem | 125L+97L+40L |
| Barva | žlutá |
| Sbírka | Peace Collection |
| Rozměry | 74 x 51 x 32cm |
SKU: 8011-3-yellow
Kufry řady Peace. Praktická sada ve žluté barvě se skládá z velkého, středního a malého kufru, které se vkládají do sebe pro snadné skladování. Tato sada jistě splní všechny vaše potřeby při zahraničích cestách. Naše skvělé cestovní kufry vyrobené z odolného 100% polypropylenu jsou rozděleny na dvě přihrádky a vybaveny zatahovacím madlem. Velký a střední kufr je navíc zvětšovací, což je také výhoda. Nechybí ani čtyři kolečka k pohybu po jakémkoli povrchu a kódový zámek TSA.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka