- Vyprodáno
Sada 3 kufrů V&V Travel Peace 8011 - sada 3 kusů - Modrý
74 x 51 x 32cm | 11.5kg
Není skladem
6 790,00 Kč
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | ultralehký 100% polypropylen |
| Počet koleček | 4 kolečka |
| Hmotnost | 11,5kg |
| Kolečka | hladký a tichý 8kolečkový systém Hinomoto |
| Vnitřek | Lehká a prvotřídní povrchová úprava. Luxusní vnitřek s obousměrným balicím systémem |
| Madlo | zatahovací hliníkový systém s uzamykatelnou rukojetí |
| Zabezpečení | kombinace TSA |
| Rozměry | Velký 75 - 77 cm |
| Objem | 125L+97L+40L |
| Barva | modrá |
| Sbírka | Peace Collection |
| Rozměry | 74 x 51 x 32cm |
SKU: 8011-3-blue
Kufry řady Peace. Sada tří kufrů, které uspokojí všechny vaše potřeby na každé cestě! Varianta v modré barvě. Velký, malý a střední cestovní kufr, které se vkládají jeden do druhého pro pohodlnější skladování. Kufry jsou zevnitř rozděleny na dvě praktické přihrádky. Velký a střední kufr je navíc zvětšovací, tj. lze je objemově zvětšit. Naše cestovní kufry jsou také vybaveny zatahovacím madlem z odolného 100% polypropylenu a mají čtyři kolečka pro pohyb po jakémkoli povrchu. Kódový zámek TSA.
MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT
Expresní Dodání
Už do jednoho pracovního dne
Snadné vrácení zboží
Vrácení do 14 dnů
Vysoké zabezpečení a ochrana údajů
100% bezpečná platba
Záruka V&V Travel
5 letá ULTRA záruka